Do zobaczenia w sezonie wiosennym!

Za nami kolejny sezon – bardzo pracowity, ale i nie mniej fascynujący. Od początku września niemal aż do minionych świąt jako firma zapewniająca sprzęt symultaniczny i tłumaczenia na najwyższym poziomie mieliśmy okazję towarzyszyć tak prestiżowym wydarzeniom, jak Forum Ekonomiczne w Krynicy, wizyta Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Angeli Merkel w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau, spotkanie Rady Dyrektorów Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa czy ponowne otwarcie Muzeum Książąt Czartoryskich połączone z powrotem do jego wnętrz „Damy z Gronostajem” (oba w Krakowie).

Byliśmy obecni na ważnych imprezach gospodarczo-ekonomicznych (Kolejowe Forum Gospodarcze, HAZEX, Webcon Day 2019, Forum Korytarza Transportowego Bałtyk-Adriatyk) oraz na istotnych sympozjach medycznych (Evidence-Based Health Care, Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej, Międzynarodowy Kongres Tyflopedagogiczny, Psychogeriatria 2019). Nie odmówiliśmy wsparcia miłośnikom zwierząt (coroczny zlot członków Stowarzyszenia Miłośników Żubrów) i książek (prezentacje Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia), a do grona naszych zadowolonych klientów dołączyli m.in. American Glass Research, European Trade Union Institute i MAN Polska.

Przemierzyliśmy Małopolskę od Tarnowa do Oświęcimia oraz Śląsk od Katowic do Wrocławia, nie ominęliśmy również tak urokliwych widokowo miejsc, jak Białowieża, Karpacz, Zakopane i Zawoja. Mimo licznych wojaży, stale byliśmy zaangażowani w naszym mieście, pojawiając się na konferencjach choćby w Urzędzie Miasta Krakowa, Centrum Kongresowym ICE czy Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wyłącznie bardzo dobrze wspominamy współpracę z tutejszymi hotelami.

Dziękujemy każdej osobie, z którą w ostatnich miesiącach mieliśmy szansę spotkać się na zawodowej ścieżce. Do zobaczenia w sezonie wiosennym, który dla nas rozpocznie się już 27 stycznia – obchodami 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau z udziałem aż 3500 gości.

111