Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne muszą być wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy posiadających odpowiednią wiedzę, wykształcenie i doświadczenie. To często nie tylko filologowie, ale jednocześnie lekarze.

Nasza agencja zapewnia specjalistyczne tłumaczenia medyczne konferencji, kongresów. Wykonujemy również pisemne tłumaczenia z zakresu medycyny, farmacji i weterynarii.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach medycznych wykonywanych dla firm farmaceutycznych, szpitali, producentów sprzętu medycznego, firm kosmetycznych i SPA.

Tłumaczenia prawnicze

Firma Behlert & Behlert | Tłumaczenia i Konferencje specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych. Zapewniamy tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia przysięgłe dla kancelarii prawniczych, jak również tłumaczenia międzynarodowych konferencji czy też tłumaczenia przysięgłe w sądzie.

Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, którzy są świetnie zaznajomieni z terminologią prawniczą oraz zagadnieniami prawnymi.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne wymagają specjalistów, tłumaczy – inżynierów, którzy są szeroko obeznani z daną tematyką. Każde tłumaczenie techniczne rozpatrywane jest indywidualnie, kierowane przez koordynatorów do tłumaczy najbardziej wyspecjalizowanych i doświadczonych w danej branży, których tłumaczenia cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych Klientów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych różnorodnych pism, dokumentacji, instrukcji technicznych. Wielokrotnie zapewnialiśmy też szereg tłumaczeń ustnych podczas międzynarodowych konferencji, obejmujących m.in. takie dziedziny jak: motoryzacja, lotnictwo, budownictwo, energia, przemysł chemiczny, obronny, metalurgiczny i inne.

111